Fenerbahçe’de büyük belirsizlik! Ayrılık rüzgarı hakim

Fenerbahçe bir yandan şampiyonluk yarışında kalmak ve Galatasaray’ın puan kaybetmesini beklerken, diğer yandan içeride de ciddi sıkıntılar yaşıyor. Özellikle “yıldız” statüsündeki yabancıların sarı-lacivertlilerle devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Şampiyonluğu adeta mucizelere bırakan Fenerbahçe’de, başta Dzeko olmak üzere birçok yabancı isme talip var. Özellikle Arap ülkelerinin son dönemde futbola bakış açıları ve astronomik ücretler, sarı-lacivertli futbolculara da önerilmeye başlandı.

Diğer bir durum da, Teknik Direktör İsmail Kartal’ın yıldız isimlere karşı tutumu… Koç’un sportif kararlarının, yıldız futbolcular tarafından tartışılması, tercihler nedeniyle hayal kırıklıkları yaşanması, sarı-lacivertli oyuncuları rahatsız etti.

Üstelik başkanlık seçimiyle ilgili belirsizlikler de yabancı oyuncuların canını sıktı. Başkan Ali Koç’un henüz adaylığını açıklamaması, dolayısıyla yeni hocanın da belli olmaması, sarı-lacivertli futbolcuların kafasını karıştıran en önemli konuların başında geliyor.

Bu nedenle Fenerbahçe’deki yabancı futbolcularda sürpriz ayrılıkların yaşanabileceği ifade edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x